środa, 16 grudnia 2015

Cała prawda o hejterach

Każdy z nas ma swojego idola - osobę, która jest wzorem do naśladowania, którą szanujemy i bronimy bez względu na wszystko. Jednak im bardziej kontrowersyjny jest nasz ulubieniec, tym więcej wokół niego tak zwanych hejterów. Są oni zazwyczaj znacznie bardziej zauważalni niż fani. Mogłoby się wydawać, że w ogóle tych fanów nie ma, bo hejterzy zwyczajnie ich zagłuszają. Jest to trudne zarówno dla samego idola, jak i dla jego sympatyków. Bo trudno być przy kimś, kogo nikt nie lubi...
Skupmy się na tym, kim jest sam hejter. Anonimowy, istniejący w internecie pod fałszywym bądź nic nie mówiącym nickiem, komentujący wszystko i wszystkich, najczęściej nie posiadający zielonego pojęcia o czym w ogóle pisze. Dokładnie tak! Z powodu braku sensownych argumentów mówi o wszystkim w sposób bardzo wulgarny i zasłania się rzekomą wolnością słowa i opinii. Oczywiście jego hejty istnieją tylko w bezpiecznej sferze internetu, bo w realnym życiu najczęściej boi się wychodzić z domu.
W miejscach gdzie spędzamy dużo czasu, takich jak praca czy szkoła, trudno obyć się bez plotek, które rozpuszczają na nasz temat najczęściej zawistne koleżanki (co tu dużo mówić, zazwyczaj tyczy się to kobiet - ale nie tylko!!!). One też są przykładem hejterów, robią dokładnie to samo co ci z internetu, tylko nie są całkowicie anonimowe.
No i końcowy wniosek: przez hejterów po prostu przemawia zazdrość. Oni sami najprawdopodobniej nie są tak utalentowani, lub nie mają w sobie tyle silnej woli co ci, którym udało się coś osiągnąć i w ten sposób próbują się dowartościować - czy im to wychodzi czy nie, tego już nie wiem.
Loverance

PS.: Zachęcam do komentowania ;)

4 komentarze:

 1. To prawda! Kobiety są straszne jeśli chodzi o plotki.
  A co do hejterów niestety dużo osób się przez nich poddaje, mnie np hejterzy bardziej motywują :)
  Miłego Wieczoru!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie jest z tym różnie, zależy, kto jest tym hejterem - ktoś, kogo znam, czy zupełnie obca osoba, np z neta. W tym drugim wypadku zawsze mam to gdzieś ;)
   Pozdrawiam ;)

   Usuń
 2. nie nawidzę plotek!! nie wiem jak to jest, ale wszyscy mi zazdroszczą, ale nie mam pojęcia czego! niektórzy przez zazdrość przymilają się do mnie i chcą sie zaprzyjaźnić po czym okazują sie w ch... fałszywi, a inni opowiadają na mój temat okropne rzeczy, jednak trzeba mieć wyje... na zdanie osób, które są nikim dla Nas!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobre podejście ;) szkoda że takie trudne do osiągnięcia ;)

   Usuń