piątek, 15 lipca 2016

Sopot i okolice cz.1

Witam Państwa! :D

Tak tak, wiem. Nie było mnie prawie dwa tygodnie, znikłam jak kamień w wodę, bez uprzedzenia. I to właśnie wtedy, gdy tak znacząco skoczyła liczba obserwatorów (dzięki jeszcze raz!). No cóż, czasu nie cofnę, bardzo wszystkich przepraszam, i śpieszę z najnowszym postem! 

Głównym (i w sumie jedynym) powodem mojej nieobecności był tygodniowy wyjazd nad morze, gdzie pojechałam razem z moją Mamą. Zamieszkałyśmy w Sopocie, ale odwiedziłyśmy też Gdynię i Gdańsk. Zwiedziłyśmy Katedrę Oliwską i niezwykle piękny park położony nieopodal, spacerowałyśmy po skwerze Kościuszki i wdrapałyśmy się na klif Orłowski. W samym Sopocie większość czasu spędzałyśmy na plaży, ale byłyśmy też na słynnym, najdłuższym nad Morzem Bałtyckim molo.

Mam Wam do pokazania mnóstwo zdjęć. :) Mam ich naprawdę bardzo dużo i selekcja nie była łatwa, ale w końcu udało mi się wybrać te, moim zdaniem, najlepsze. Jest to pierwszy post, drugi pojawi się na dniach. Zapraszam do oglądania i komentowania. :D Brzmi jak nowe motto życiowe :P
Musicie przyznać, że miałam naprawdę uroczą modelkę :) Wystarczyło zawołać "Hej! Spójrz tu przez chwilę!" a ona od razu zaczęła pozować. ^^ Powyższe zdjęcie zalicza się do moich ulubionych :)


 Słynne oliwskie organy. Ich dźwięki nadawały katedrze mistycznego charakteru.


Uwielbiam fotografować niebo. Znajdzie się ono też w drugiej części posta, która pojawi się wkrótce.

Mam nadzieję, że zdjęcia się Wam spodobają :) Oczekujcie następnych!
Loverance

6 komentarzy:

 1. Zdjęcia piękne, zresztą tak jak polskie morze, nad którym jeszcze nigdy nie miałam okazji wypoczywać :D Ale widząc takie zdjęcia muszę koniecznie nadrobić to zaniechanie!
  A nowe motto życiowe - bardzo pozytywne :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie polecam! Mimo że woda trochę zimniejsza niż na Karaibach, a pogoda nie zawsze dopisuje ;) Ma w sobie nieodparty urok :) Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Bardzo ładne zdjęcia:)
  Pozdrawiam,
  https://laboratoriummodyiurody.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia, robisz mi konkurencję małpo <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie tam, z nas dwóch mistrz jest jeden i to bynajmniej nie ja :P

   Usuń