niedziela, 27 listopada 2016

Christmas is coming ~ part 1

Siemanko! :)

Dzisiaj, jak na pewno wszyscy się zorientowaliście, mamy pierwszą niedzielę Adwentu. Dokładnie za 27 dni będziemy obchodzić Święta! ^^ Jest to mój ulubiony czas w roku, dlatego postanowiłam podzielić się z Wami swoją radością w kilku najbliższych postach, aż do Wigilii. Mam już kilka pomysłów, dlatego jestem pewna, że ten plan wypali. :)
Na pierwszy ogień pójdą inspiracje zimowo-świąteczne. Po wyświetleniach zdążyłam się zorientować, że to właśnie ten rodzaj postów podoba się Wam najbardziej. Mam nadzieję, że tak będzie też tym razem - nie zapomnijcie napisać komentarza ;)


Nie wiem jak Wy, ale ja co roku z utęsknieniem czekam na śnieg. Wielu ludzi go nie znosi, bo mokry, bo zimny, bo szybko robi się z niego ciapa. Ja jednak zwracam uwagę na to, kiedy jest świeży i okrywa wszystko idealną bielą, zwłaszcza w nocy. Wszystkie dźwięki są stłumione i odnosi się wrażenie, że cały świat zasnął. Dla mnie to jest magiczne. Oczywiście nie tylko w nocy, choć wtedy najbardziej. :)Czy jest gdzieś piękniejsza zima, niż w Hogwarcie? <3 Ile razy oglądam Harry'ego Pottera, tyle razy zachwycam się tamtejszą magią świąt. 
A skoro już o tym mowa, to w jednym z kolejnych postów mam zamiar zrobić krótką listę książek (i być może filmów), które warto przeczytać (obejrzeć) przed i w trakcie świąt. Będą tam same perełki! ^^Kolejną rzeczą, którą uwielbiam w świętach są przepiękne światełka, które ozdabiają całe miasta. Nadają wszystkiemu tego specjalnego charakteru, który tworzy niepowtarzalny klimat.
Myślę, że za świąteczny klimat odpowiadają też targi bożonarodzeniowe, organizowane w wielu miastach w Europie i na świecie. Jeśli macie możliwość, serdecznie polecam Wam się wybrać, a jeśli nie - post na ten temat  również się pojawi. ;)


Tyle okazji do zrobienia przepięknych zdjęć! Nawet jeśli śnieg nas nie zaszczyci w tym roku, same te świąteczne dekoracje tworzą doskonały temat do sesji. A jeśli jeszcze do tego dodać fachową obróbkę, mogą wyjść prawdziwe dzieła sztuki.

Piszcie w komentarzach, co Wy lubicie w Adwencie i w przygotowaniach do świąt, a także czy jest jakiś świąteczny temat, który chcielibyście, żebym poruszyła w jednym z kolejnych postów - na pewno wezmę go pod uwagę ;)
Tymczasem dzięki za przeczytanie tego posta - mam nadzieję że się podobał, oraz że oczekiwanie na święta zleci nam szybko! :D
Pozdrooo!
Loverance
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz