sobota, 10 grudnia 2016

Christmas is coming - part 3

Siemka <3


To już trzeci post z serii świątecznej, a do Wigilii pozostało... 14 dni! Już tak niewiele ^^
Dzisiaj byłam z przyjaciółką na Targach Bożonarodzeniowych, które odbywają się w Krakowie, ale też w wielu innych miastach w całej Europie. Atmosfera jest naprawdę niezwykła - odpowiadają za nie stoiska pełne słodyczy i ozdób, zapachy roznoszące się po całym rynku, a także kolędy, śpiewane przez artystów (ale też przechodniów).
Przejdę już do zdjęć, które zrobiłyśmy. Mam nadzieję, że Wam się spodobają ;)

     















Żeby zrobić trzy kolejne zdjęcia musiałyśmy wleźć na pomnik, dodam, że dość wysoko. Nie mamy lęku wysokości, jednak robienie zdjęć w takich warunkach nie było zbyt proste, dlatego przepraszam za ich jakość.









Co mogę powiedzieć na zakończenie? Na pewno polecam Wam się wybrać w takie miejsce. Nawet jeśli oznaczałoby to wyprawę do innego miasta. Z łatwością można wczuć się w magię świąt i odkryć ten charakterystyczny klimat. 
Dajcie znać, jak się podobają zdjęcia i czy lubicie takie wydarzenia. Nie zapomnijcie o linkach do siebie ;) Do zobaczenia w przyszłym tygodniu!
Pozdrooo!
Loverance

2 komentarze:

  1. Cudownie! W tym roku to już nie ale za rok muszę się na to wybrać! Super zdjęcia! Krakowski rynek w okresie świątecznym jest wspaniały :3 Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oj potwierdzam :) Serdecznie zapraszam w przyszłym roku :D

      Usuń